Yritys

Vuosikymmenien kokemus toiminnanohjausjärjestelmistä sekä taloushallinnosta takaa ymmärryksen nykypäivän liiketoiminnan tarpeista. ERPWare Oy hoitaa asiakkaan puolesta järjestelmät, palvelimet ja taloushallinnon. Asiakas voi näin keskittyä ydinliiketoimintaansa.

Henkilöstöstä keskimäärin puolet toimii ohjelmoinnin, konsultoinnin ja ylläpidon kanssa sekä toinen puoli taloushallinnon palveluiden  puolella. Palveluiden taso on korkea, sillä taitavan henkilökunnan lisäksi yrityksen omistajat työskentelevät yrityksessä täysipäiväisesti.

ERPWare Oy on perustettu vuonna 2013 ja  X3msoft Oy vuonna 2006. X3msoft Oy:n liiketoiminta on siirtynyt ERPWare Oy:lle lokakuussa 2022.

Ota yhteyttä

Toimipisteet

Helsinki

Malmin raitti 17 C, 00700 Helsinki

Parainen

Storgårdinkatu 5, 21600 Parainen

Tammisaari

Ystadinkatu 3, 10600 Tammisaari

Henkilökunta

Simon Gottberg

Toimitusjohtaja, konsultti

simon@erpware.fi

Nikolaj Hayes

Operatiivinen johtaja, konsultti

nikolaj@erpware.fi

Nina Hayes

Talousjohtaja

nina@erpware.fi

Oscar Asplund

Talouspalveluiden johtaja, konsultti

oscar@erpware.fi

Sami Saksa

Konsultti

sami@erpware.fi

Erik Sundqvist

Myyntijohtaja

erik@erpware.fi

Jaakko Karlsson

Palveluvastaava

jaakko@erpware.fi

Miika Oikkonen

Kehittäjä

miika@erpware.fi

René Hertell

Kehittäjä

rene@erpware.fi

Tiina Rask

Kirjanpitäjä

tiina@erpware.fi

Daniel Eklund

Kirjanpitäjä

daniel@erpware.fi

Linda Johans

Kirjanpitäjä

linda@erpware.fi

Robert Bäckman

Kirjanpitäjä

robert@erpware.fi